Міжнародний день «дякую» (11 січня)

Сьогодні світ відзначає Міжнародний день "дякую". Згідно з одними даними, він був заснований за рішенням ООН і ЮНЕСКО, а за іншою версією, свято був придуманий компанією-виробником вітальних листівок. У будь-якому випадку, це - відмінний привід обійняти і подякувати близьких.

Російське слово "спасибі" народилося в 16 столітті з часто вимовного словосполучення "спаси Бог". До речі, старовіри не використовують слово "спасибі", так як вважають, що це слово народилося зі словосполучення "спаси Бай", а Бай - це ім'я одного з язичницьких богів. Але напевно у них є інші слова, що виражають подяку.

Слово "спасибі" має магічну силу. Навіть психологи погоджуються з тим, що вдячність здатна підвищити настрій і поліпшити самопочуття не тільки того, кого дякують, а й того, хто говорить "спасибі". Головне, дякувати від чистого серця!

Успішні люди запевняють, що чим частіше людина дякує за все хороше, що його оточує, тим більше хорошого відбувається в його житті.

Цю та іншу цікаву інформацію шукайте на нашому сайті і сторінках PDF-журналу, який можна завантажити або роздрукувати - і читати в будь-якому місці в зручний час.

Loading...