Ксенія Бородіна і Курбан Омаров влаштували пишне свято на честь 2-річчя доньки

Сьогодні в родині Ксенії Бородіної і Курбана Омарова велике свято: їх маленькій дочці Теона виповнилося два роки. Звичайно, батьки влаштували для дівчинки безліч сюрпризів і розваг - вони прикрасили будинок квітами і повітряними кульками, а також запросили аніматорів.

"Тея, ми з татом зовсім не очікували, що ти опинишся такий енергійної дамою. Я всіх дітей судила за Марусею і мені здавалося, що все повинні бути такі ж спокійні і тихі дівчинки, але виявляється нам з татом не вистачало такого Ватажка. Прокурорчік ти наш! Ми всі ходимо будинку по струнці ", - зізналася Ксенія в своєму Instagram, виклавши милий відеоролик з Теей, на якому вона вітає її з днем ​​народження (орфографія і пунктуація авторів тут і далі збережені - прим. ред.).

"Сьогодні пройшов рівно 731 день з того моменту як Теона Курбановна з'явилася на світ. Наше життя заграла ще більшими фарбами. Не дивлячись на свій вік Теона є найголовнішим сполучною ланкою нашої великої і дружної сім'ї. З днем ​​народження моє життя", - вторить дружині Курбан Омаров.

Шанувальники теж написали Теї компліменти і теплі побажання, до яких ми в ellkar.com із задоволенням приєднуємося!

Loading...