Джонні Депп просить Ванессу Параді дати йому другий шанс

Схоже, що старі почуття не згасли. Джонні Депп днями був помічений на побаченні зі своєю колишньою цивільною дружиною - Ванессою Параді. Вони були в одному з ресторанів Лос-Анджелеса.

Як повідомляють зарубіжні ЗМІ, можливо, Депп умовляв Ванессу дати йому ще один шанс. Вони фліртували, Депп тримав Параді за руку, вони дивилися один на одного закоханими очима.

І це не дивно: адже пара була разом з 1998 по 2012 рік. У них народилися дочка Лілі-Роуз і син Джон. Але після 14 років спільного життя Депп вирішив все кардинально змінити. Він пішов до Ембер Херд, яка молодша за нього на 23 роки. Однак їх шлюб тривав недовго. Знаменитий актор ніяк не міг залагодити шлюборозлучні справи.

Але тепер, після того, як всі фінансові питання улагоджені, знаменитий пірат вирішив налагодити своє життя.

Примітно, що його вже доросла дочка Лілі-Роуз розповіла, що її батьки ніколи не переставали спілкуватися. Він завжди телефонував і приходив в гості. А тепер, після хворобливого розлучення, він все частіше приходить в гості до Ванессі.

Що ж, подивимося, чи вибачить його нерозважливий вчинок колишня кохана або не зважиться знову зв'язати свою долю з Деппом.

Loading...