Кріштіану Роналду перейшов на Herbalife

Міжнародна компанія, експерт в області збалансованого харчування Herbalife оголосила про початок співпраці в якості офіційного спонсора з харчування зі всесвітньо відомим футболістом Кріштіану Роналду (Cristiano Ronaldo).

Компанія Herbalife буде співпрацювати з Роналду в області розробки і оптимізації персонального раціону футболіста і надасть йому цілий ряд продуктів спортивного харчування.

"Я всією душею переконаний у важливості правильного харчування для мене як для звичайної людини, і на поле, і поза ним. Чекаю з нетерпінням початку нашого партнерства з Herbalife, компанією, яка розділяє мої погляди і надає високий рівень експертизи та знань в області спортивного харчування ", - сказав футболіст світового класу з Португалії.

"Кріштіану Роналду - один з найбільших футболістів в світі. До того ж, він уособлює нашу філософію про те, що збалансоване харчування лежить в основі здорового, активного способу життя і є ключовою перевагою в конкурентному світі професійного спорту", - заявив Голова Ради директорів і директор компанії Herbalife Майкл О. Джонсон (Michael O. Johnson).

Loading...