Медіамагнат Руперт Мердок одружується на матері дітей Міка Джаггера

Медіамагната Руперта Мердока і супермодель Джеррі Холл пов'язує роман довжиною в чотири місяці, повідомляє видання Daily Mail. Однак це не завадило їм прийняти рішення одружитися. Про свої заручини вони повідомили в розділі "Дні народження, весілля, похорон" газети The Times, що належить компанії News Corporation, главою якої є Руперт.

Оголошення звучало так: "Містер Руперт Мердок, батько Прюденс, Елізабет, Лахлан, Джеймса, Грейс і Хлої Мердок, і міс Джеррі Холл, мати Елізабет, Джеймса, Джорджії і Габріель Джаггер, з радістю повідомляють про свої заручини".

Цей шлюб стане для Мердока четвертим. Його останні відносини з американською підприємницею китайського походження Венді Денг були розірвані в 2013 році.

Хол є матір'ю чотирьох дітей Міка Джаггера, соліста британського гурту The Rolling Stones. Вони складалися у відносинах 22 роки, з 1977 по 1999-й, в 1990 році вони відсвяткували весілля на острові Балі, але їх шлюб був визнаний в Великобританії незаконним.

Цю та інші новини ви можете знайти на нашому сайті та сторінках PDF-журналу, який можна завантажити або роздрукувати - і читати в будь-якому місці в зручний час.

Loading...