Перші фотографії новонароджених дітей князя і княгині Монако

Князь Монако Альбер II і його дружина Шарлен опублікували фотографії своїх малюків на офіційній сторінці в facebook. На знімках молода мама тримає на руках новонароджених близнюків, крихітних Жака і Габріелу, а тато з ніжністю дивиться на своє сімейство.

Жак Оноре Реньє і Габріелла Тереза ​​Марія, саме так звуть малюків, з'явилися на світ з різницею всього в дві хвилини, але згідно із законами країни, саме Жак отримає право на спадкування престолу, а не Габріела, яка народилася першою.

У 56-річного князя Альбера II вже є двоє дітей - 22-х річна Жазмін Грейс і 10-річний Олександр, які не мають права на престол через те, що народилися поза шлюбом.

Для 36-річної Шарлен, яка не могла завагітніти з 2011 року, це - первістки. Кажуть, що для того, щоб на світ з'явилися спадкоємці, їй треба було ЕКО.

Мабуть через те, що малюки народилися раніше терміну, незважаючи на традиції, пара вирішила влаштувати фотосесію в домашній обстановці. Вони нарядили ялинку в біло-червоних тонах і підібрали одяг тих же кольорів.

До речі, а ви вже прикрасили будинок? Якщо ще немає, пройдіть наш тест, він підкаже, як вам нарядити новорічну ялинку.

Loading...