Вагітна Джанет Джексон сильно поправилася

Вчора на сайті інтернет-видання Entertainment Tonight з'явився відеоролик, в якому були використані рідкісні фотографії вагітної Джанет Джексон, що покидає меблевий магазин в Лондоні. Співачка майже не з'являється на публіці і більшу частину часу проводить вдома - дитина, який зовсім скоро з'явиться на світ, стане першим для неї і її чоловіка, керуючого 55 компаніями 41-річного мільярдера з Катару Віссама Аль-Мана (Wissam Al Mana), з яким вони зіграли таємне весілля в 2012 році, і жінка дуже дорожить ім.

На знімках чітко видно, як сильно поправилася артистка. На початку вересня, згідно з повідомленнями інсайдерів, її вага склала 113 кілограмів, що на 43 кілограми більше її нормальної ваги.

Перші чутки про вагітність Джанет Джексон з'явилися навесні, коли та повідомила фанатам, що переносить свої концерти в рамках світового туру Unbreakable на 2017 рік.

"Моє життя раптово змінилася. Я думаю, що вам буде важливо дізнатися про це першими. Ми з чоловіком займаємося плануванням сім'ї. Мені доведеться відкласти мій гастрольний тур", - повідомила вона тоді у відеозверненні, опублікованому в Twitter.

У травні вагітність підтвердилася.

Loading...