Розкрито таємниці Карли Бруні-Саркозі

У Франції вийшла книга про особисте життя дружини президента Ніколя Саркозі Карли Бруні. Матеріал, розміщений в книзі, досить провокативний.

"Карла: секретне життя" - так називається книга журналістки Бесма Лаурі. Вона вирішила розкрити всі інтимні таємниціКарли Бруні-Саркозі.

виявляється, першу леді Франції досі називають "Дон Жуан у спідниці". Серед її численних бойфрендів були навіть Мік Джаггер і Ерік Клептон. Причому більшість чоловіків під час зв'язку з Бруні були або одружені, або мали довготривалі стосунки.

Відразу після весілля Карла і Ніколя вирушили на Рів'єру. Молода дружина взяла з собою і трьох колишніх бойфрендів. Бесма пише, що всі троє сиділи з Карлою і Ніколя за одним обіднім столом, і президент Франції відчував себе приниженим.

Також журналістка написала, що Карла регулярно звертається до послуг одного паризького пластичного хірурга, з яким вона 20 років перебувала в інтимних відносинах. Чоловік робить Бруні-Саркозі ін'єкції ботокса - перша леді Франції ж категорично заперечує, що коли-небудь робила пластику.

Loading...