Трейлер неіснуючого фільму "Друзі" набрав 4 мільйони переглядів

Відеоролик, опублікований на каналі Smasher в YouTube 12 січня, наробив багато шуму в Мережі. Фанати серіалу "Друзі", втомлені чекати його продовження, взяли фантазію своїх "колег" за чисту монету і влаштували обговорення зовнішності героїв і суперечка на тему необхідності короткометражки.

"Через кілька років після зйомок фінального сезону: Бен і Емма подорослішали, у Майка і Фібі проблеми в шлюбі, Моніка і Чендлер розлучаються, Джоуї так і не знайшов нікого, а Росс і Рейчел стикаються з проблемами після багатьох років розлуки", - свідчить підпис під відеороликом. Змінилися з роками Дженніфер Еністон, Кортні Кокс, Девід Швіммер, Метт Леблан, Ліза Кудроу і Меттью Перрі змінюють один одного на екрані, звучить зворушлива мелодія.

Найбільш уважні розкусили творців: у ролику використані уривки інших проектів - "Місто хижачок", "Джоуї", церемонії вручення "Золотого глобуса".

Останній показ серіалу "Друзі" пройшов в 2004 році. На даний момент несправжній тизер набрав більше 4 мільйонів переглядів. Щось підказує, що це тільки початок. Може бути, і правда було б здорово зняти продовження? Ви хотіли б побачити такий фільм на кіноекранах?

Loading...