Скарлетт Йоханссон знайшла заміну Ромена Доріаку?

У той час як одні джерела сподіваються на примирення 32-річної Скарлетт Йоханссон і 34-річного Ромена Доріака і знаходять докази цього, інші впевнені: зоряна мама вже щосили доглядає нового папу своїй доньці.

Актриса проводить багато часу з 34-річним провідним шоу Saturday Night Live Коліном Джост, передає видання E! News з посиланням на обізнане джерело з близького оточення зірок. Вперше про флірт між Скарлетт та Коліном повідомило видання Page Six в неділю: акторів бачили на вечірці в Rockefeller Center, вони нібито обіймалися і цілувалися у всіх на очах.

"Суботня ніч не була першою: вони вже зустрічаються якийсь час. Їх складно назвати парою, вони відмінно проводять час разом, залишаючись вільними", - упевнений інсайдер.

Нагадаємо, що в січні цього року актриса повідомила, що її шлюб з французьким мистецтвознавцем і журналістом Роменом Доріаком, який тривав близько двох років, "безнадійно зруйнований". Йоханссон і Доріак намагалися налагодити дружнє спілкування, але його неабияк зіпсували суперечки про місце проживання їх спільної дочки Роуз і опіки над нею. Чоловіка не влаштовувало, що молода мама занадто захоплена роботою.

Loading...