Кортні Кардашян вирішила відмовитися від особистого життя

У липні цього року світська левиця Кортні Кардашян, старша з сестер Кардашян, остаточно розлучилася зі своїм цивільним чоловіком Скоттом Дісіком. Вона вигнала його з дому через постійні зради і гулянок.

Кардашьян та Дісік почали зустрічатися в 2006 році і провели разом 9 років. За цей час встигли обзавестися трьома дітьми. Днями жінка зізналася своєї матері, Кріс Дженнер (Kris Jenner), що не хоче більше зустрічатися з чоловіками.

"Я просто прошу тебе, не зациклюватися. Це було б чудово, якби ти почала зустрічатися з кимось", - запропонувала їй мати.

"Я не та людина, яка буде зустрічатися з кимось. Я зустрічалася з чоловіками до зустрічі зі Скоттом і зрозуміла, що це не моє. Я тільки що завершила 9-річні відносини. Навряд чи мені потрібен зараз ще хтось", - відрізала дочка.

Останнім часом преса говорять про можливий роман Кортні з 21-річним Джастіном Бібером (Justin Bieber), їх часто бачили разом. Після цих її слів все встало на свої місця: це - всього лише чутки.

Цю та інші новини з життя зірок шукайте на сторінках нашого PDF-журналу, який можна завантажити або роздрукувати і читати в будь-який зручний час.

Loading...