Анна Семенович очолила групу тих, що худнуть до Нового року

36-річна красуня, телеведуча і спортсменка Анна Семенович активно веде здоровий спосіб життя. Вони закликає всіх своїх шанувальників і не тільки їх слідувати правилам ЗСЖ. І щоб якось стимулювати людей, Анна влаштувала флешмоб в Instagram з головним призом.

"Отже, вперед за позитивом і відмінну фігуру! Марафон позітівщікі_спортсмени оголошую відкритим! Це 21 день інтенсивних тренувань під моїм чуйним керівництвом. Це 21 день, щоб змінити свій образ думок. 21 день, щоб увійти в новий ритм і побачити себе в новому світлі, щоб пишатися собою і своєю командою. Я виберу команду найбільш позитивних подруг і вручу їй приз ". (Орфографія і стиль автора збережені. - Прим.ред.)

Поки Семенович тримає в секреті, що стане головним призом. Сама зірка вже почала активно худнути. "На 21 день я вирішила відмовитися від мучного, солодкого, виключити овочі і фрукти з підвищеним вміст крохмалю (банани, фініки, картопля) і не їсти після 8 вечора, пити мінімум 2 літри чистої води (ніякої солодкої газованої води) і звичайно позитивний настрій на результат ", - пише вона.

Що ж, будемо чекати результатів і подивимося, як Анна перетвориться до Нового року!

Loading...