Х'ю Джекман змінився до невпізнання

Фанати всерйоз стурбовані станом здоров'я Х'ю Джекмана, повідомляють іноземні ЗМІ. Вся справа в фотографії, яку актор опублікував вчора в соціальних мережах. На ній він виглядає значно старше за свій вік.

Видання DailyMail припустило, що актор вирішив всього лише пожартувати над фанатами: ймовірно, на його обличчі - грим, що залишився після зйомок в продовженні серії фільмів, де він грає Росомаху. Але тоді як пояснити наявність риби на його столі - чоловік відправився в такому вигляді на риболовлю? На жаль, на даний момент у преси більше питань, ніж відповідей. Представники актора поки ніяк не прокоментували ситуацію.

У лютому 47-річний чоловік переніс п'яту за рахунком операцію з видалення ракової пухлини - базаліоми, однією з найбільш часто зустрічаються y людини. Захворювання було діагностовано ще в листопаді 2013 року. Дружина актора виявила пляму на його носі, лікарі повідомили: це - базальноклітинний карцинома. Її виявилося недостатньо видалити один раз. Час від часу у Х'ю трапляються рецидиви. Шанувальники побоюються більш серйозних ускладнень.

Ми бажаємо акторові міцного здоров'я і сподіваємося, що це - всього лише невдалий жарт.

Loading...