Сонячні ванни допомагають схуднути

Дивовижне відкриття зробили вчені з Медичної школи Фейнберг Північно-західного університету. Виявляється, щоб схуднути, деяким людям достатньо просто регулярно вранці приймати сонячні ванни.

Був проведений експеримент за участю 26 чоловіків і 28 жінок. Всі вони засмагали в різний час доби. В результаті з'ясувалося, що індекс маси тіла у тих, хто приймав сонячні ванни вранці, був нижче, ніж у тих, хто засмагав в денний час, пише The Daily Mail.

Один з керівників дослідження доктор Кетрін Рейд пояснила, що такий ефект від сонячних променів не залежить від рівня фізичної активності людини, його раціону харчування, режиму дня або віку.

Вся справа в тому, що сонце здатне синхронізувати "внутрішній годинник", що регулюють циркадні ритми, які в свою чергу регулюють енергетичний баланс.

Отже, щоб схуднути, необхідно приймати сонячні ванни вранці (з 8:00 до 12:00) протягом 20-30 хвилин. Якщо засмагати в інший час, то ефект буде зворотний - "внутрішній годинник" можуть вийти з ладу, порушиться метаболізм і почнеться набір ваги.

Худнемо за типом фігури

Loading...