Розкішні сукні та чарівні образи: Віра Брежнєва в казковій фотосесії в Парижі

По-справжньому казкова фотосесія, що включає в себе вісім різних сюжетів, проходила в самих відомих і красивих місцях Парижа. Як розповів PR-директор сервісу, зйомка тривала два дні. Застати вулиці міста порожніми практично неможливо, тому команді доводилося вставати рано вранці. На світанку робота вже кипіла.

"Ми міняли образи прямо на вулиці, рано вранці в +5, але місто дарував нам за це ідеально пустельні локації. У нас були найкрасивіші повітряні кулі, найчарівніші світанки і один фантастичний захід: в останній момент один з готелів пустив нас на одну з кращих дахів Парижа ".

Сама Брежнєва під час фотосесії встигла змінити цілих 12 суконь, кожне з яких було по-своєму красиво і уособлювало чарівництво і легкість, що живуть в кожній дівчинці.

"Ця зйомка про магію всередині кожної з нас, про яку важливо згадувати не тільки у свята, а намагатися проживати з нею кожен день. Кожне нове плаття змушує тебе відчувати трішки по-іншому: будь то червона доріжка, зйомка нового кліпу або літня вечірка. навіть якщо ваші будні не завжди наповнені яскравими подіями. В цьому і полягає магія ", - розповіла співачка.

Loading...