Причина чоловічих зрад - брак любові в дитинстві

Самотність в дитинстві, відсутність батьківської любові, брак уваги - все це може стати причиною постійних зрад чоловіка в зрілому віці. До такого висновку прийшли голландські психологи.

Фахівці вважають, що є чоловіки, які налаштовані на зраду з раннього віку. якщо мальчіку_бракувало уваги і любові в дитинстві_, То під час дорослішання ця потреба гіперболізуються і стає "невгамовної". Навіть якщо такий чоловік часто змінює свою дружину, для нього це все одно здається недостатнім. Він продовжує звинувачувати всіх оточуючих в тому, що "його мало люблять".

Психологи запевняють, що такого типу чоловіки продовжують крутити любовні інтрижки на стороні до тих пір, поки їх дитяча рана повністю не заживе.

У дитячої травми є й інший варіант розвитку. У "недолюблених" в дитинстві чоловіків з'являється страх перед серйозними стосунками. Такий представник сильної статі буде зберігати вірність своїй обраниці до тих пір, поки їх відносини емоційні і яскраві. Як тільки пристрасть до партнерки згасає, чоловік вирушає на пошуки нових, свіжих почуттів.

Loading...