Китаянка народила близнюків через тиждень після народження первістка

Кілька днів тому в місті Ічан, що в китайській провінції Хебей, сталося справжнє диво. Жінка, яка довго не могла завагітніти, народила дівчаток-близнючок через шість днів після того, як народила сина, передає "РИА Новости" з посиланням на агентство China News Service.

Китаянка, ім'я якої не повідомляється, вийшла заміж в 2012 році, але їм з чоловіком довго не вдавалося стати батьками. У серпні 2016 було вирішено пройти курс лікування в місті Ухань, після чого з матеріалу, який був заморожений протягом 16 років, в організмі майбутньої мами розвинулося три дитини.

Хлопчик вагою 1,44 кілограма народився 21 лютого, після чого сутички припинилися і акушер прийняв рішення продовжувати вагітність. 27 лютого на світ з'явилися дві дівчинки-близнючки. "Я мріяла про дитину, коли не могла завагітніти. Зараз у мене їх троє, і я не знаю, що робити", - коментує китаянка.

Акушер пояснив, що ця подія - унікальний випадок, перший більш ніж за 20 років її практики. Пацієнтка завагітніла так званої дизиготности трійнею: одне немовля розвивався в своїй плодової оболонці, близнюки - у своїй. Поки всі малюки знаходяться в реанімації.

Loading...