Моя любовна історія

Ми з моїм хлопцем познайомилися при дуже цікавих обстоятельствах.Вечером 29 грудня 2009 роки мій тоді ще навіть не знайомий хлопець проходив повз моїх вікон разом з моїм братом (у мене прямо під ними доріжка, а я живу на першому поверсі) і, помітивши мене , зупинився, щоб поцікавитися, хто я. Брат, звичайно, все розповів, але помітив, що якщо той сподівається будувати зі мною стосунки, то все його спроби вже приречені на провал, пояснивши це важким характером.

І мій улюблений вирішив посперечатися з братом, що все не так вже й погано, і в наступні дні мені стали приходити миленькі смс-окуляри, квіточки і листівочки. Особисто ми познайомилися тільки 31 грудня, відзначаючи у наших друзів новий рік, там він мені освідчився в коханні і запропонував відносини з ним. І я погодилася, і ви знаєте, я не пошкодувала про це після цього жодного разу!

Через якийсь час він розповів мені про все, і також зізнався, що нікого не любив так сильно, як мене! Ми з ним зустрічаємося вже два роки, скоро наша річниця - в новорічну ніч, а ще він зробив мені пропозицію і влітку у нас весілля!

Ось така у нас, дорогі мої, історія.

Анастасія, 18 років, Зеленогорськ

Loading...