Вчені: власники собак схожі на своїх вихованців

Багато хто вважає, що собаки схожі на своїх власників і навпаки. Нарешті, ця теорія отримала наукове обгрунтування. Британські фахівці довели, що це дійсно так.

Дослідження показало, що при виборі домашніх вихованців чоловіки і жінки часто звертають увагу на фізичні показники собак: зростання, довжину, колір шерсті.

"Якщо у вас міцне мускулисте статура, то, швидше за все, ви захочете взяти сильну собаку. Якщо ж ви струнка і худорлява, то вам більше виявиться до душі стрункі собаки, наприклад, пуделі", - пояснили фахівці.

_ Проаналізувавши основні риси характеру власників і їх вихованців, фахівці також знайшли схожості. _ Так, власники бійцівських собак часто володіють сильним і в якійсь мірі агресивним характером, любителі бультерьеров - не відрізняються високими інтелектуальними даними, а ось доброзичливі і товариські люди часто набувають лабрадорів.

Ці висновки були зроблені на підставі дослідження за участю 40 власників собак і їхніх вихованців і 70 добровольців, які визначали з боку ступінь подібності тварин і їх господарів.

Loading...