Нова відбілююча зубна паста Hollywood Smile Pearl Drops - підняти білий прапор

Ідеальна зачіска, стильний макіяж, ретельно підібраний ансамбль одягу, здавалося б образ для новорічних свят готовий, але чогось в цьому списку не вистачає ... А саме, ефекту "голлівудської посмішки", яка є важливою складовою будь-якого іміджу.

Для того щоб її отримати, не обов'язково записуватися до стоматолога на професійне відбілювання, домогтися white-ефекту можна і в домашніх умовах за допомогою нової вибілюючі пасти Hollywood Smile. Ця вдосконалена розробка популярного англійського бренду Pearl Drops, Який встиг завоювати любов більшій частині Європи, і тільки в цьому році виходити на ринок Росії.

До складу нової чудо-пасти входити дорогоцінний компонент - перловий порошок. Він не тільки ідеально відбілює зуби, але також зміцнює емаль, запобігає появі карієсу.

Hollywood Smile абсолютно безпечний і простий у використанні: протягом 2-3 тижнів чистите зуби 2 рази на день. Щоб подивитися, як змінився їх колір протягом цього часу, в комплекті з коректором йде спеціальна лінійка-трафарет, яка відображає всі результати і досягнення.

Loading...