ЗМІ: Принц Гаррі готовий створити сім'ю

Західні ЗМІ повідомляють про те, що 31-річний принц Гаррі (Prince Harry) почав переговори про покупку власного будинку в Норфолку. Те, що розміри особняка великі, і сам він більше нагадує родове гніздо, ніж притулок холостяка, наштовхнуло журналістів на думку про те, що принц готовий стати розсудливим і створити сім'ю. Якщо операція завершиться вдало, в розпорядженні Гаррі буде особняк, що складається з семи спальних кімнат з закритим басейном і великий ігровою кімнатою для дітей. На мальовничій ділянці, що оточує будинок розташований тенісний корт.

Одне з головних достоїнств особняка в Норфолку то, що він розташований менш, ніж в 20 милях від Енмер Холла, де проживають герцог Кембриджський і його дружина Кейт, так що сімейні традиції будуть дотримані.

Сам принц Гаррі нарікає на те, що йому вкрай важко заводити стосунки з дівчатами через всюдисущих папараці. Кожну дівчину, якій принц надає будь-які знаки уваги, преса оголошує нареченою принца, і за нею починається справжнє полювання фоторепортерів.

Можливо, в новому будинку Гаррі зможе сховатися від наполегливого уваги папараці і нарешті знайде своє сімейне щастя. З ким? Час покаже.

Loading...