62-річна Кім Бейсінгер вийшла заміж за свого перукаря

Рік тому ЗМІ заговорили про роман Кім Бейсінгер, однією з найсексуальніших жінок 90-х, і її особистого перукаря і за сумісництвом давнього друга Мітча Стоуна. Папарацці застали пару застали на відпочинку, вони чудово виглядали разом.

І ось, видання Radar Online повідомило: Кім і Мітч одружилися. На одній з фотографій, зроблених все тими ж папараці, редакція помітила на безіменних пальцях закоханих дуже схожі на обручки. Зараз пара отдизает на Гавайських островах, журналісти припустили, що ця поїздка може бути медовим місяцем пари.

Можливо також, що весілля було таємницею, так як мама Кім не в курсі, що змінився сімейного стану дочки. На все попросила вона відповідає, що дочка поки незаміжня, але, можливо, незабаром це станеться. Ні самі знаменитості, ні їхні представники поки не прокоментували цю інформацію.

Раніше актриса протягом 7 років була одружена з Алек Болдуін, вони виховують дочку Айрленд.

А ви вже зустріли того, з ким хотілося б проводити приємні хвилини і годинник? Якщо ще немає, рекомендуємо заглянути на love.ellkar.com - іноді любов можна зустріти в найнесподіваніших місцях.

Loading...