Кейт і Вільям показали сина всьому світу

Герцогиня Кембриджська Кетрін вже через добу після пологів покинула госпіталь Святої Марії разом з новонародженим і своїм чоловіком принцом Вільямом. На виході з лікарні молодих батьків чекав натовп шанувальників і представників преси.

Британія вітала нового спадкоємця престолу Його Королівська Високість Принца Кембриджського, який народився 22 липня. Світиться від щастя Кейт винесла малюка на руках з госпіталю, а під час розмови з журналістами передала немовляти своєму чоловікові Вільяму.

Молода мама була в блакитній сукні в білий горошок, а захоплений батько - в темно-синіх брюках і блакитній сорочці.

"Ми ще працюємо над ім'ям. Він важкий і схожий на маму", - сказав усміхнений батько, а Кейт у відповідь на цю фразу засміялася і вигукнула: "Ні, ні!"

"Коли він стане старшою, я нагадаю йому, скільки людей він змусив чекати себе. Адже я знаю, скільки часу ви все тут стоїте. Сподіваюся, тепер ви зможете повернутися до нормального життя", - додав принц Вільям.

Відзначимо, що першими після пологів герцога і герцогиню відвідали батьки Кейт - Майкл і Керол. Королева Великобританії Єлизавета II побачить свого правнука вже сьогодні.

Loading...