Лоліта показала подорослішала 17-річну доньку Єву

17-річна дочка Лоліти Мілявської вирішила спробувати себе в більярді. Співачка опублікувала знімок дівчини з києм в руках.
"Моя улюблена дочка осягає ази більярду", - підписала знімок Лоліта.

Єва, народжена в шлюбі з колишнім чоловіком співачки Олександром Цекало, живе з бабусею в Києві. В одному з інтерв'ю Лоліта розповіла, що свідомо зробила такий вибір і вважає його найкращим для дочки.

"Переконана, що у дитини повинна бути своя життя, а не тягання по тусовках і закулісся, - пояснила Лоліта. - Багато моїх колег намагалися віддавати дітей в закордонні школи. Але потім забирали їх. Хтось - в дорогі приватні московські навчальні заклади. І я спробувала. Але відразу зрозуміла, що можу відразу заплатити за атестат, а знань не буде ", - цитує слова співачки" ДніРу ".

Артісткароділа дочка в тридцять п'ять років, дівчинка з'явилася на світ недоношеною, пізніше з'ясувалося, що у Єви розлад аутичного спектру. Дівчинка не розмовляла до чотирьох років, але, завдяки зусиллям мами, лікарів і педагогів, тепер відвідує звичайну школу в Києві, ходить на додаткові заняття і всерйоз захоплюється музикою.

фото: instagram.com, starface.ru

Loading...