Весело-весело зустрінемо Новий рік!

Що потрібно, щоб зустріч Нового року пройшла весело і запам'яталася надовго? Щаслива родина? Сподіваюся, в наявності. Святково прикрашена квартира? Не без цього, ялинка повинна бути.

А ще скрізь можна розвісити ялинкові іграшки, кулі, дощик, на стеклах намалювати новорічні картинки, на стіну повісити святкову стінгазету з поздоровленнями від Діда Мороза.

Новорічний стіл? Аякже! А ще? Подарунки? ... Ну, не зовсім, швидше за те, як ви будете їх вручати. Якщо провести вручення в формі гри, буде горадо веселіше, ніж просто роздати подарунки з черговими привітаннями.

Можна заховати подарунки, щоб їх шукали за записками. Можна скласти кросворд з ключовим словом, що вказує на подарунки. Наприклад, "носок" або "шапка". А в цьому самому шкарпетці або шапці будуть записки із завданнями. Чи не зробиш - не отримаєш подарунок :)

Від вручення подарунків плавно переходимо до інших ігор. Наприклад, до такої: маленьку шоколадку загортаємо в велику кількість папірців і на кожній пишемо завдання, які сидять за столом передають згорток, розгортають по одному папірці і виконують завдання.

Щасливого Нового року! Веселіться і пам'ятайте: душа не старіє!

Анастасія, 21 рік, Братськ

Loading...