Дітям потрібен батько: Анджеліна Джолі і Бред Пітт вирішили помиритися?

Розлучення цієї красивої пари сколихнув увесь світ. І незважаючи на те, що з моменту скандалу пройшло вже багато часу, шанувальники і преса не полишають надії на перемир'я між Анджеліною Джолі і Бредом Піттом.

Чергову новина про швидке возз'єднання Джолі-Пітт опублікував американський таблоїд US Weekly, причому ця тема удостоїлася місця на обкладинці журналу.

"Уже кілька місяців їх шлюборозлучний процес стоїть на одному місці, і ніхто не думає, що він взагалі відбудеться", - цитують журналісти оптимістичну заяву.

Чи можна довіряти свідченнями інсайдерів, ексклюзивно повідомили цю інформацію редакції видання, покаже час. Портал GossipCop вже висловив сумнів в її автентичності, але спростовувати на всі сто відсотків не став.

Нагадаємо, що подружжя розлучилося після 12 років спільного життя, зігравши весілля незадовго до цього рішення. Приводом послужив скандал, який закотили Пітт і його прийомний син Меддокс. З тих пір Анджеліна і Бред намагаються налагодити своє життя: вона повністю присвятила себе дітям і намагається замінити їм матір і батька, настільки, що її розбив параліч особи на нервовому грунті, а він - змарнів і замкнувся в собі.

Loading...