Гвінет Пелтроу йде з кіно

Після оголошення про розлучення зі своїм чоловіком Крісом Мартіном (Chris Martin) американська актриса Гвінет Пелтроу (Gwyneth Paltrow) повідомила, що збирається зробити перерву в своїй акторській кар'єрі.

"Я повинна повернутися до обов'язків мами ... Я буду зніматися в одному фільмі на рік, тобто я не можу зніматися якийсь час у всьому підряд. Але я буду займатися сайтом (goop.com) і ростити своїх дітей", - повідомила Гвінет Пелтроу в інтерв'ю E! News.

41-річна Гвінет додала, що часом мріє про іншу роботу - регулярної, офісної, коли йдеш вранці на роботу і ввечері повертаєшся додому. Актори працюють інакше - через зйомки їм іноді доводиться на кілька тижнів розлучатися зі своєю сім'єю. Пелтроу зараз не може собі цього дозволити і тому йде з кіно на невизначений термін.

Нагадаємо, що у Гвінет і Кріса двоє дітей: 9-річна дочка Еппл та 7-річний син Мозес. Після розлучення вони залишаться жити з мамою.

Останній на даний момент фільм, в якому знялася Пелтроу, - "Маккабрей" Девід Кепп. Дата виходу картини в прокат поки невідома. Останній вийшов фільм з її участю - "Залізна людина 3".

Loading...