Джулія Робертс розлучається

Відносини Джулії Робертс (Julia Roberts) і її чоловіка Деніела Модера (Danny Moder) настільки погані, що подружжя має намір незабаром подати на розлучення. Їх шлюб триває вже більше 12 років, пара виховує трьох дітей і до сих пір ні разу не було чутно про те, що в шлюбі зірки - проблеми.

Проте, американський журнал Star стверджує, що скоро Робертс і Модер розлучаться. Подружжю належить поділити стан в 225 мільйонів доларів. Що стосується причини розлучення, то їй стали постійні зради чоловіка, які Джулія втомилася терпіти і прощати.

Додається, що актриса вже звикла стежити за своїм чоловіком (перевіряє його телефон, електронну пошту) і відноситься до нього, як до дитини.

Втім, причини бути незадоволеним є і у Деніела. Недавняясмерть сестри Джулії (дівчина вчинила самогубство і в передсмертній записці звинуватила в своєму рішенні свою знамениту сестру) переконала його, що його дружина дуже холоднокровна. "Денні побачив, який бездушною Джулія може бути. Він вважає її справжньої сніжної королевою", - пише видання.

Також ходять чутки, що один з подружжя вживає наркотики.

фото alloverpress.ru

Loading...