Емі Уайнхаус: останні дні життя

Від чого померла Емі Уайнхаус (Amy Winehouse)? Відповідь на це питання доведеться чекати ще кілька тижнів, поки не будуть готові результати токсикологічної експерти. Однак це не заважає висувати теорії. Напевно, якщо ми дізнаємося, чим займалася Емі останні свої дні, ситуація трохи проясниться.

Друзі яка померла в 27-річному віці Емі Уайнхаус розповіли журналу People, що **свої останні дні Емі провела вдома, вона ... грала на барабанах і писала пісні.** У 2010 році планувався вихід третього альбому співачки, але фанати так і не дочекалися його. Саме над ним Уайнхаус і працювала останні свої дні.

До речі, як розповіли друзі, останні тижні свого життя Емі теж провела дуже спокійно - без тусовок і скандалів. За словами її батька Мітча Уайнхаус (Mitch Winehouse), останні три тижні Емі обходилася зовсім без алкоголю.

Якось незадовго до своєї смерті, вона сказала батькові: "Папа, з мене вистачить пити. Я не можу більше дивитися тобі і іншим членам сім'ї в очі. Вона була щасливішою, ніж будь-коли за останні роки".

Емі Уайнхаус кремували і поховали26 липня на кладовищі Еджвебері в Лондоні.

Loading...