Рукостискання розповість про сексуальність

Обмін рукостисканнями може багато розповісти про сексуальне життя людини. Особливо точно це правило діє для чоловіків. До таких висновків допомогли прийти дослідження нью-йоркських сексологів і соціологів.

Був проведений експеримент за участю 143 студентів. Вивчивши анатомічні особливості добровольців, пов'язаних з привабливістю, а також силу рукостискання, вчені запропонували чоловікам і жінкам пройти анкетування і розповісти про свій сексуальний досвід.

Аналіз даних дівчат не виявив ніякого зв'язку між силою рукостискання пані та їх сексуальним життям, а ось у чоловіків ситуація склалася з точністю до навпаки.

виявилося, чим сильніше чоловік стискає руку, тим раніше він вступає в сексуальні зв'язки і має більше партнерів.

Крім того, рукостискання може багато розповісти про здоров'я людини, так як сила, з якою стискається рука співрозмовника, говорить про розвиток мускулатури в цілому.

Зауважимо, що психологи і генетики стверджують: сила рукостискання передається у спадок - 65% визначається генетичними факторами, а 35% залежать від того, наскільки інтенсивно людина займається спортом і як харчується.

Loading...