Кері Малліган більше не вагітна

Про вагітність актриси Кері Малліган, якій режисери завжди пропонували ролі підлітків, журналісти дізналися випадково. Довгий час вона носила вільні речі, приховуючи своє становище, але в червні, на врученні театральної премії Tony Awards, її вагітність стала очевидною. Проте, ні Кері, ні її чоловік Маркус Мамфорд, лідер групи Mumford and Sons, не тільки не стали робити з цього сенсацію, а й взагалі не прокоментували новину.

Про те, що у пари народився малюк, преса також дізналася пост-фактум. Вчора про це повідомили іноземні ЗМІ з посиланням на видання US Weekly. Кері з'явилася на фестивалі Британського інституту кіно в Лондоні - вже без живота. Пол, ім'я та дата народження дитини поки залишаються в секреті. Шанувальники пари сподіваються, що все пройшло добре.

Нагадаємо, що в 2010 році британське видання Harper's Bazaar визнало міс Малліган найстильнішою жінкою року. Тоді 25-річна Кері зуміла обійти таких модниць, як Вікторія Бекхем і Кейт Мосс. Зараз їй 30, вона вже три роки замужем за 28-річним музикантом Маркусом Мамфорд.

Ви хочете дітей, але вас лякають складнощі? Пройдіть наш тест і дізнайтеся, чи готові ви стати батьками.

Loading...