Пелагея таємно вийшла заміж

Не так давно російські ЗМІ обговорювали роман співачки Пелагії з 24-річним хокеїстом Іваном Телєгіним, граючим за ЦСКА. Очевидці стверджували, що чоловік супроводжує артистку на зйомках, їх бачили разом у ресторанах, а на безіменному пальці зірки з'явилося кільце. Ходили навіть чутки про те, що фатальна красуня повела чоловіка з сім'ї. Сьогодні пресі стало відомо про таємне весілля наставниці шоу "Голос".

16 червня зірки влаштували закритий захід, на яке були запрошені тільки родичі і близькі друзі пари. Свої відносини співачка і хокеїст зареєстрували в Кутузовському РАГСі. Свято на честь цієї події проходив в ресторані на Рубльовці, повідомляє "Старх".

"Пропозиція Поля отримала навесні, і, звичайно, відразу його прийняла, адже у них з Ванею шалене кохання. Помолвочное кільце з діамантом в декілька карат вона більше не знімала, але і не поспішала кричати про статус нареченої. Тихо приходила на ігри, перезнайомилися з усіма дружинами хокеїстів. Подружилася особливо з Настею Шубського і Лерой Кудрявцевої ", - цитує сайт журналу слова подруги сім'ї Валерії.

До 2012 року Пелагея була одружена з режисером Дмитром Юхимовичем.

Loading...