Сінді Кроуфорд розсекретила стать дітей Джорджа і Амаль Клуні

Не так давно інформація про те, що Джордж і Амаль Клуні готуються стати батьками близнюків, нарешті підтвердилася. Однак стать дітей залишався в таємниці, поки 51-річна Сінді Кроуфорд не встиг викласти в Instagram зворушливе фото. На ньому модель тримає два дитячих боді, на яких рожевим і синім написано Casa і Migos. Знімок Сінді адресувала своєму чоловікові Ренді Герберу: "Ей, @RandeGerber, у мене є ідеальний подарунок для дітей Клуні!"

Варто відзначити, що написи неспроста помістили на боді. Це логотип і назву марки текіли CasaMigos, яка належить Джорджу і чоловікові Кроуфорд. Однак, як зізнаються самі майбутні батьки, вони ще не вибрали імена близнюкам. Але називати дітей на честь текіли точно не планують.

Нагадаємо, що новина про вагітність Амаль Клуні з'явилася на початку цього року. Тоді голлівудський актор заявив, що вони з дружиною більше не будуть з'являтися в небезпечних місцях, які раніше їм доводилося відвідувати через роботу. "Ми вирішили бути набагато відповідальнішими і уникати опастности. Я більше не поїду Південний Судан або Конго, Амаль більше не буде літати в Ірак, а також уникати інші місця, де їй не раді", - заявив Клуні.

Loading...