Зустрічаємо новий Інтернет-магазин!

Московський бутик Chaperche в ТК "Західний" вже 12 років радує покупців елегантною одягом європейських брендів. Серед постійних відвідувачів магазину - зірки театру і кіно: Ольга Кабо, Катерина Клімова, Ксенія Раппопорт ... Тепер улюблений магазин можна відвідати і не виходячи з дому.

Бажаючи зробити шопінг ще зручніше, Chaperche об'єднав свої зусилля ще з десятьма бутиками-партнерами (Devernois, Avenue Montaigne і Georges Rech) і відкрив Інтернет-магазин Iciparis.ru

На сайті представлений широкий асортимент одягу відомих брендів - AVI, Sonia by Sonia, Cacharel, Сhloe, Barbara Bui, Banana Blu, Frau Blau, Edvard Achour і багатьох інших. У зручному каталозі легко підібрати наряд для будь-якого випадку життя. Колекції ділових костюмів, вечірніх суконь і одягу в стилі casual незмінно поповнюються новими моделями. Вас все також будуть радувати бездоганна якість пошиття, крою та використаних тканин.

Щоб придбати одяг через Інтернет-магазин, досить зарезервувати замовлення на сайті і приїхати за ним у відповідний бутик зі списку. У найближчих планах - запуск безкоштовної доставки по Москві і Московській області.

Loading...