Королівська родина визначилася з планами на Різдво

Кейт і Вільям визначилася з планами: вони зустрінуть Різдво в своєму маєтку Анмер-Холл в Норфолку. До них в гості приїде бабуся Вільяма, королева Єлизавета II - подивитися відремонтований будинок XVIII століття.

Зараз там стало більше ніж затишно: оновили кухню, зробили більше кімнат. Особняк оточують високі дерева, покликані приховати від цікавих очей життя королівської сім'ї. Біля будинку спорудили басейн і тенісний корт. Джерело, близьке до сім'ї, розповів: "Зроблено дуже багато, щоб Анмер-Холл став справжнім домом для великої родини".

У переддень Різдва, згідно з традицією, Вільям і Кейт будуть присутні на вечері з іншими членами королівської сім'ї в розташованому неподалік від будинку Сандрінгемском палаці, відвідають святкову месу.

Про те, які подарунки приготували один одному члени королівської сім'ї, нічого невідомо. Можливо, серед презентів буде черговий щеня, якими пара вже обмінювалася в попередні роки. Однак, якщо вірити чуткам, бабуся може піднести онукові грандіозний презент - передати йому трон.

А ви вже визначилися з подарунками? Якщо ще немає, можливо, наш тест допоможе вирішити, що дарувати на Новий Рік.

Loading...