Розвінчаний міф про головну чоловічу гордість

Довгі роки існує думка, що чоловіки і жінки думають по-різному. Нібито чоловікам частіше властиво логічне мислення, а жінки часто приймають рішення, керуючись своєю інтуїцією і під дією гормонів. Нарешті, в цьому питанні поставлено крапку.

Професор Джина Ріппон з Університету Астона (Бірмінгем) довела, що немає ніякої різниці між чоловічим і жіночим мисленням. **Говорити про те, що чоловіки більш логічні і здатні вирішувати більш складні завдання, ніж представниці протилежної статі, немає ніяких підстав.** Це твердження помилкове і застаріле.

"У співтоваристві нейробіологів стурбовані невірним тлумаченням і зловживанням результатами досліджень, присвячених зв'язків між мозковою структурою і поведінкою", - пояснює фахівець.

Біологічних і структурних відмінностей в сірій речовині головного мозку чоловіків і жінок просто немає, повідомляє The Science Daily.

Спеціаліст пояснює, що протягом всієї історії існування людства біологічні пояснення будови головного мозку помилково використовувалися в якості доказів соціального відмінності між статями.

Loading...