Анджеліна Джолі з'явилася на публіці без бюстгальтера

Груди Анджеліни Джолі (Angelina Jolie) багатьом не дає спокою, особливо після недавно перенесеної операції по її видаленню. Але днями актриса довела, що "там" у неї як і раніше все в порядку.

Папараці сфотографували Енджі під час посадки на літак на Гаваях і на виході з літака в Лос-Анджелесі. Актриса була в чорному легкому топі на тонких бретельках, під яким не було бюстгальтера.

Нагадаємо, що 13 травня 2013 Анджеліна Джолі зізналася, що перенесла подвійну мастектомію (операцію з видалення молочних залоз). "Мої лікарі з'ясували, що у мене 87% ризик розвитку раку молочної залози і 50% - яєчників. Як тільки я це дізналася, то вирішила не зволікати ні секунди і звести до мінімуму можливість захворювання. Я прийняла рішення зробити подвійну мастектомію. Я почала з молочних залоз, тому що в цьому випадку ризик захворювання був вище ", - розповіла актриса.

Після операції Джолі були поставлені імпланти.

"27 квітня 2013 роки я закінчила всі медичні процедури, які тривали три місяці. За цей час я продовжувала працювати, і мені вдалося зберегти все в таємниці", - додала зірка.

фото splashnews.com

Loading...