Бредлі Купер переїхав до Ірини Шейк

В їх роман довго не могли повірити. Мамин синочок Бредлі Купер і ставна красуня Ірина Шейк почали зустрічатися в квітні, і тільки їх пристрасний поцілунок, який зняли папарацці, змусив тих, хто сумнівається перестати заперечувати очевидне.

Тим часом, зірки готові до нового кроку в стосунках. Іноземні ЗМІ, з посиланням на слова близького друга актора, повідомили, що пара шукає житло в Нью-Йорку. А поки ріелтори намагаються догодити їм, Бредлі перевіз частину своїх речей в квартиру моделі на Манхеттені. Це підтверджують фотографії, опубліковані на порталі DailyMail, які вчора зробили папараці.

Не виключено, що незабаром ми почуємо ще одну звістку - про заручини або весілля моделі і актора. Адже Ірині за лічені місяці вдається то, на що її колезі Суки Уотерхаус (Suki Waterhouse) довелося витратити набагато більше часу: лише через два роки після початку відносин з нею Бредлі скромно запропонував їй пожити разом в Лондоні - вони збиралися орендувати там житло на 4 літніх місяці.

Цю та інші новини з життя зірок шукайте на нашому сайті і сторінках PDF-журналу, який можна завантажити або роздрукувати - і читати в будь-якому місці в зручний час.

Loading...