Дженніфер Гарнер спростувала чутки про свою вагітність

У серпні Дженніфер Гарнер (Jennifer Garner) прогулювалася вулицями з помітно округляється животиком, який і преса, і навіть її близькі друзі вважали за очевидну ознаку вагітності. Однак вчора на шоу Елен Дедженерес (Ellen DeGeneres) 42-річна актриса спростувала чутки: вона не чекає ніякого дитини.

"Мене постійно вітають друзі та знайомі. Вони кажуть, що у мене" вагітний животик ". І я прийшла сюди спеціально, щоб сказати вам ..." - актриса витримала паузу, із залу почулися оплески - "Зачекайте. Я збиралася сказати вам, що я не вагітна. так, у мене є живіт. у мене троє дітей і у мене тепер завжди "вагітний живіт", так що давайте просто звикнемо до цієї думки. Його звуть Вайолетт, Сем, Сірка "- закінчила Дженніфер.

Нагадаємо, що зовсім недавно Гарнер заявляла, що не має наміру більше народжувати. Схоже, вона все ж не змінила своєї думки. Тепер залишається тільки гадати, що стане з їх шлюбом з Беном Аффлеком (Ben Affleck), враховуючи, що він останнім часом дав тріщину.

Цю та інші новини ви можете прочитати в нашому PDF-журналі. Його можна скачати або роздрукувати і читати в будь-якому місці в зручний час.

Loading...