Весільна сукня Кейт Міддлтон поставило рекорд

Більше 350 000 чоловік відвідали Букінгемський палац, щоб подивитися своїми очима на весільну сукню Кейт Міддлтон (Kate Middleton). Сума, зібрана з продажу квитків вже приємно дивує королівську сім'ю.

За 6 тижнів з моменту відкриття виставки Royal Collection, в числі експонатів якої є весільна сукня герцогині Кембриджської, Букінгемський палац відвідали 354 000 чоловік. До 3 жовтня, до закриття виставки, це число досягне 500 000, вважають організатори. Вже зараз прибуток від продажу квитків становить 20% від прибутку, отриманого за весь попередній рік.

Таким чином, плаття з мереживною аплікацією на ліфі, зшите Сарою Бертон (Sarah Burton) (представником англійського Будинку моди McQueen), і оцінене в 250 000 фунтів стерлінгів (375 000 доларів), принесе дохід близько 8 мільйонів фунтів стерлінгів (12 мільйонів доларів).

Представник Royal Collection пояснив: "Ми раді, що так багато людей відвідали Букінгемський палац цього літа. Це рекордний рік. Королівське весілля привернула всесвітній інтерес ... тому зрозуміло, чому так багато людей хочуть ближче розглянути плаття герцогині Кембриджської".

Loading...