В одязі Columbia - назустріч сонцю

Hаступіло спекотне літо, коли температура повітря часто перевищує 30-градусну позначку. Для жителів середньої смуги Росії, які звикли до помірних температурними показниками, ця "гаряча" пора стає справжнім випробуванням: вона не тільки приносить тілесний дискомфорт, а й може спровокувати проблеми зі здоров'ям.

Висока температура і вологість повітря підсилюють пітливість - так організм реагує на спекотну літню погоду. Тому, щоб впоратися з погодними катаклізмами,слід вибирати одяг, в якій тіло "дихає".

Наприклад, стильна жіноча майка з використанням технології Omni Dry, Зшита з ніжною та м'якою відводить вологу тканини, захистить від сонячних променів і забезпечить комфорт, на який можна розраховувати протягом усього сезону. Або - практична чоловіча сорочка, виготовлена ​​із застосуванням технології Omni-Shade з коефіцієнтом UPF 40.

завдяки унікальним технологіям Columbia, Ви зможете досліджувати незвідані стежки на велосипеді або грати в футбол на пляжі, і бути впевненими, що ваше здоров'я під надійним захистом.

Loading...