Найкасовіший мюзикл за всю історію Бродвею

Мюзикл, поставлений Джулі Теймор (Julie Taymor) в 1997 році і в якому звучать пісні Елтона Джона, став найкасовішим мюзиклом Бродвею.

_"Король лев" ( "The Lion King"), поставлений за легендарним фільму студії Disney, в цілому заробив 853,8 мільйона доларів і став найкасовішим мюзиклом в історії Бродвею._Он зумів обійти навіть знаменитий "Привид опери" ( "The Phantom of the Opera"), що зібрав за 24 роки свого існування 853,1 мільйона доларів.

"Все це - завдяки Джулі Теймор. Її бачення, її невичерпна захопленість цією постановкою, її незвичайні художні таланти і лежать в основі цього неймовірного успіху", - пояснив продюсер і президент театрального підрозділу Disney Томас Шумахер (Thomas Schumacher).

Джулі Теймор отримала за "Короля Лева" 6 премій "Тоні", в тому числі за кращий мюзикл, кращу хореографію і кращі костюми.

Мюзикл був вперше показаний 8 липня 1997 року на Минеаполисе в театрі Orpheum. Він мав величезний успіх ще до прем'єри на Бродвеї, яка відбулася в New Amsterdam Theater 15 жовтня 1997 року. 13 червня 2006 року мюзикл був переміщений в Minskoff Theatre.

Loading...