Skip to main content

Міла Куніс і Ештон Катчер заощадили на кільцях

Вчора в бесіді з телеведучим Конаном О'Брайеном (Conan O'Brien) актриса Міла Куніс назвала справжню вартість їх з Ештоном Катчером обручок. Виявилося, що пара непогано заощадила на власному весіллі.

Тоді як інші зіркові пари вважають за краще купувати символи вічної любові у іменитих ювелірних брендів, Міла і Ештон замовили свої на Etsy.

"Ми з чоловіком одружилися ... і він подарував мені гарне помолвочноє кільце. Чудова, чудове, чудове. Але наші обручки, для самого весілля, я вирішила купити на Etsy", - повідомила вона.

Актриса шукала найтонші платинові кільця, але всі вони були дуже дорогими. На сайті вони продавалися по 90 доларів США, і вона не роздумуючи вирішила їх придбати. Кільце для Ештона обійшлося приблизно в 100 доларів через більшої ваги і розміру.

Перші повідомлення про роман зірок з'явилися в 2012 році. У 2014 відбулася їх заручини, під час якої чоловік підніс обраниці кільце з діамантом в 5 каратів. До речі його дизайн теж виявився дуже простим - ніяких додаткових каменів, ніякої складної ограновування. Почуття важливіше зовнішнього лиску, вважає маленька сім'я.