Антицелюлітні засоби INTELLIGENCE MINCEUR Dr. PIERRE RICAUD - готуємо тіло до літа

Активне сонце і спека на вулиці закликають нас готуватися до пляжного сезону, адже відпустка не за горами. Відкрите бікіні благоволить ідеального підтягнутому тілу. І процес щодо його придбання не буде настільки болісним, якщо регулярно займатися спортом, підібрати правильний раціон харчування і меню по догляду за шкірою.

бренд Dr. PIERRE RICAUD пропонує дует кращих "майстрів спорту" в б'юті-індустрі - інтенсивний антицелюлітний крем-гель і інтенсивний моделює гель плоский живіт INTELLIGENCE MINCEUR, Які швидко і легко зроблять ваш силует гідним обкладинки глянцевого журналу.

Засоби містять революційний комплекс AQP7® BOOSTER, в поєднанні з кофеїном він сприяє розщеплення жирів в жирових клітинах і швидко виводить їх з організму. Компоненти Rutinate і Liftine + перешкоджають затримці рідини в клітинах, роблять шкіру пружною і підтягнутою. Ця команда активно опрацьовує м'язи стегон і живота, надаючи ефект можна порівняти з годинною тренуванням у спортзалі. Чи не липка тане гелева текстура засобів, перетворює ритуал нанесення на справжнє задоволення.

Loading...