Сімейна пара з Америки скинула 140 кілограмів на двох, щоб зачати дитину

24-річна Келлі Хейвелл і її чоловік дуже хотіли зачати дитину. Але, на жаль, у дівчини виявили синдром полікістозних яєчників. Виявилося, що ця хвороба призводить не тільки до безпліддя, а й до стрімкого збільшення ваги. На той момент Келлі важила близько 165 кілограмів, що значно знижувало її шанси завагітніти.

Заради того, щоб стати мамою, дівчина вирішила будь-що-будь схуднути і серйозно взялася за своє здоров'я. Вона знизила споживання цукру, а також стала дуже активно займатися спортом, проводячи п'ять днів в тиждень в тренажерному залі. В результаті Келлі вдалося скинути цілих 90 кілограмів. Така цілеспрямованість надихнула її чоловіка, який невдовзі став займатися разом з улюбленою і схуд на 50 кілограмів.

Старання не були марними. Як результат - мінус 140 кілограмів на двох і довгоочікувана вагітність Келлі. У подружжя народилася чудова здорова дівчинка, яка стала нагадуванням для жінки, через що їй довелося пройти, щоб стати мамою.

"Мій найбільший страх - це відсутність дітей. І наша дочка стала дивом! Ми ​​зачали її без ліків, хоча шанси були вкрай малі", - заявила Келлі.

Loading...