Skip to main content

Лебедине озеро: Сальма Хайек з донькою загоряють в бікіні

Актриса Сальма Хайек (Salma Hayek) по праву може пишатися стрункою фігурою і яскравою зовнішністю. Краса актриси з часом нітрохи не згасає: 49-річна Сальма виглядає просто приголомшливо.

До любителькам робити Селфі і розміщувати фотографії з пляжних фотосесій Хайек не відноситься: вона дуже рідко публікує власні зображення на відпочинку. Тим цінніше кадри, які актриса днями розмістила в Instagram. На них Сальма постала в момент насолоди повним релаксом на спині у великого надувного лебедя в басейні.

Від мами не відстає і 9-річна дочка актриси Валентина Палома Піно (Valentina Paloma Pinault), яка здійснює заплив на величезному рожевому фламінго.

ОднаждиСальма поділилася своїм секретом краси і молодості: вона розповіла, що вживає "еліксир молодості", який насправді не що інше, як бульйон з кісток.
"Це звучить огидно, але я настійно рекомендую вам спробувати. Візьміть яловичі кістки і варіть їх на повільному вогні багато, багато годин. В результаті ви отримаєте напій, в якому багато желатину і правильного жиру з кісткового мозку. Я вважаю, що це дійсно продовжує молодість ".