Стан і колір волосся - показник інтелекту

Французькі фахівці провели дослідження за участю 2 000 добровольців з різним соціальним статусом і рівнем інтелекту. Проаналізувавши склад їх волосся, вони довели, що цей показник пов'язаний з IQ людини.

Виявляється, склад волосся і їх стан відображають рівень інтелекту їхнього власника. Так_люди, в складі волосся яких висока концентрація цинку і міді, зазвичай більш розумні,_ Ніж ті, в волоссі яких не вистачає цих елементів.

Фахівці припустили, що ця закономірність пояснюється харчуванням людини. Продукти, багаті цинком і міддю, роблять благотворний вплив на роботу мозку, пам'ять, стан кровоносних судин.

До речі, психологи підтверджують, що і колір волосся жінки говорить про рівень її інтелекту. Згідно з деякими теоріями, в силу ряду еволюційних особливостей блондинки отримали від природи більше зовнішньої привабливості і менше інтелекту, ніж, наприклад, брюнетки.

Звичайно, це не має відношення до всіх жінок, наприклад, до фарбованим блондинкам. До того ж в історії багато прикладів білявих жінок, що володіють гострим розумом, пише Times of India.

Loading...