Ріанна офіційно спростувала чутки про роман з Леонардо Ді Капріо

Преса стала називати їх найгарячішою парою Голлівуду після того, як вони кілька разів були помічені разом. Вільна темношкіра Ріанна видалася багатьом чудовою парою імпозантного Лео.

Вони відмінно проводили час разом. У січні парочка була помічена цілується на вечірці Playboy Mansion в Лос-Анжелесі. Пізніше Лео був присутній на дні народження співачки, і, за словами одного з близьких товаришів, вони танцювали і навіть цілувалися. На наступний день ці двоє були помічені на вечірці в нічному клубі West Hollywood's 1Oak. Кажуть, що і в День святого Валентина вони були помічені разом.

Але минулого тижня в пресі з'явилися фотодокази того, що актор зустрічається з іншого брюнеткою, а на днях і співачка розвіяла всі сумніви. "Вам не варто вірити блогам. Я занадто зайнята зараз, щоб приділяти час ще й чоловікові. Це було б несправедливо - пускати когось у своє життя. Але якби я це і зробила, цей чоловік мав би підлаштовуватися під мій графік" , - заявила вона в інтерв'ю американському журналу Hello!

Її представник також заявляв, що вона зараз ні з ким не зустрічається і навряд чи зможе найближчим часом.

Loading...