МГУ став одним з найкращих ВНЗ світу

Московський державний університет імені Ломоносова виявився в списку 100 кращих вузів світу за версією Times Higher Education.

МГУ - єдиний російський університет в списку Times. У порівнянні з 2013 роком, МГУ втратив кілька позицій в рейтингу і зараз потрапив в групу 51-60.

"МГУ підтвердив свій статус провідного університету Росії, з високим престижем у світі. Московський державний університет користується великим і заслуженим авторитетом у світовій науковій та навчальній еліти і з повним правом входить в сотню кращих університетів по престижу і якості освіти", - говорить Філ Бет, головний редактор рейтингу.

Перше ж місце в рейтингу зайняв Гарвардський університет, другим став Массачусетський технологічний інститут. Замкнув трійку лідерів каліфорнійський Стенфордський університет.

У першій десятці ВНЗ також: Кембриджський і Оксфордський університети, Каліфорнійський університет в Берклі, Прінстонський університет, Єльський університет, Каліфорнійський технологічний інститут і Каліфорнійський університет в Лос-Анджелесі.

Який ваш кар'єрний потенціал?

Loading...