Жінки частіше страждають безсонням, ніж чоловіки

Недавні дослідження вчених показали, що жінки набагато частіше страждають від безсоння, ніж чоловіки. Причиною цього служить постійна заглибленість слабкої половини людства в турботи і проблеми на роботі і вдома. Справа в тому, що, коли жінка лягає спати, її мозок все ще продовжує аналізувати відбулися днем ​​події та намагається знайти шляхи вирішення невирішених проблем.

У чоловіків такого не відбувається через складу їх розуму - вони більш безтурботні, їм легше відволіктися від насущних проблем, розслабитися і зануритися в солодкі сни.

Однак вчені запевняють, що відсутність здорового сну може стати для жінок причиною вельми серйозних проблем з серцем, у них збільшується ризик виникнення діабету, ожиріння і, звичайно, депресії.

Наукове обстеження 2000 жінок у віці від 18 до 64 показало, що у двох третин (70%) всіх жінок щотижня буває, щонайменше, 1-3 безсонні ночі, повідомляє Daily Mail.

Відомо, що на відсутність сну можуть вплинути наступ менструації, вагітності або менопаузи, проте основною причиною все-таки залишається неправильний стиль життя, "невміння" жінок відволікатися і відпочивати.

Loading...